'Dereli Hayvan Pazarı Projesi' Protokolü İmzalandı

 

     2020 yılı 'Hayvancılık Altyapısının Geliştirilmesi Projesi' kapsamında Giresun ili Dereli ilçesinde bulunan Dereli Belediye Başkanlığının teklif etmiş olduğu 'Dereli Hayvan Pazarı' projesi Başkanlığımız tarafından kabul edilmiş olup ; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının onayıyla 2020-2021 yıllarında uygulanması için tahsis edilen ödeneğin kullanılmasına ilişkin protokol Başkanımız Sayın Hakan GÜLTEKİN ve Dereli Belediye  Başkanı Sayın Zeki ŞENLİKOĞLU tarafıından imzalandı. İmza töreninde İdaremiz Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Kemal BİLGİN ve Ekonomik Kalkınma ve Proje Uygulama Koordinatörü Sayın Şeref DEMİR de bulundular.

      Projenin  tamamlanmasıyla 800 m2 alanda daha önceden İdaremiz tarafından desteklenen Dereli Mezbahanesinin inşa edildiği alanda uygulanacak olup;180 adet büyükbaş 270 adet küçükbaş hayvan olarak hizmet verecektir.

Eklenme : 24.12.2020
Diğer Haberler
Ordu Valiliğinden Başkanlığımıza ZiyaretOrdu Valiliğinden Başkanlığımıza Ziyaret
DOKAP İdaresinden Manda Yetiştiricilerine Destek DOKAP İdaresinden Manda Yetiştiricilerine Destek
''ÜRETEN KADINLAR PROJESİ'' KAPSAMINDA ORGANİK TARIM ÜRÜNLERİ SATIŞ MAGAZASI AÇILDIÜRETEN KADINLAR PROJESİ KAPSAMINDA ORGANİK TARIM ÜRÜNLERİ SATIŞ MAGAZASI AÇILDI
Giresun Valiliğinden Başkanlığımıza ZiyaretGiresun Valisinden Başkanlığımıza Ziyaret
Giresun Valiliğine ZiyaretGiresun Valiliğine Ziyaret
Giresun Üniversitesi Rektörlüğünden Başkanlığımıza ZiyaretGiresun Üniversitesi Rektörlüğünden Başkanlığımıza Ziyaret