Çorum İlinde 2021 Yılı Yatırım Programımız Kapsamındaki Projelerin Protokol İmza Törenleri Gerçekleştirildi

 

Çorum ili 2021 Yılı Yatırım Programımız kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Çorum Doğa Koruma ve Milli Parklar 11. Bölge Müdürlüğü ile ''Budaközü Vadisinin Doğa Turizmine Kazandırılması'' projesinin protokolleri gerçekleştirildi. 

Proje protokolleri Çorum Vali Yardımcısı Sn. Recep YÜKSEL, DOKAP Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN, Çorum Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Sn. Mustafa GÖZLER tarafından imzalandı.

 

Çorum ili 2021 Yılı Yatırım Programı kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile

''Damızlık Koyun Üretim Tesisi',

''Çorum İli Bal Dolum Tesisi'',

''Çorum Silaj Hasat Makinesi'' ve 

''Çorum Sertifikalı Tohum Bereketli Ürün '' projelerinin protokolleri gerçekleştirildi.

Projelerin protokolleri Çorum Vali Yardımcısı Sn. Recep YÜKSEL, DOKAP Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN, Çorum İl Tarım ve Orman Müdürü Sn. Orhan SARI tarafından imzalandı.

 

2021 Yılı Çorum Yatırım Programları kapsamında DOKAP İdaresi tarafından desteklenen Çorum İl Özel İdaresi ile

''Merkez Arpaöz Gölet Yükseltme, Derivasyon Hattı Ve Göletten Damla Sulama Yapım İşi'',

''Mecitözü Kalecik Bent ve Kanal Yapım İşi'',

''Merkez Büğdüz Köyü Membran Kaplamalı Kös Göleti'',

''Merkez Mollahasan Membran Kös Göleti ve Göletten Damla Sulama Tamamlama'',

''Osmancık Konaca Köyü Sulama Tesisi'',

''Osmancık Alibey Köyü Bent ve Kapalı Sulama Tesisi'' ve 

''Uğurludağ Merkez Galeriden Yüs Sulama Tesisi'' projelerinin protokolleri gerçekleştirildi.

Projelerin protokolleri Çorum Vali Yardımcısı Sn. Recep YÜKSEL, DOKAP Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN, Çorum İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn. Recep CIPLAK tarafından imzalandı.

 

Çorum ili 2021 Yılı Yatırım Programı kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Çorum Belediyesi ile ''Tarihi Çorum Sokağı '' projesinin protokolleri gerçekleştirildi. 

Projelerin protokolleri Çorum Vali Yardımcısı Sn. Recep YÜKSEL, DOKAP Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN, Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Lemzi ÇÖPLÜ tarafından imzalandı.

 

Eklenme : 22.06.2021
Diğer Haberler
Trabzon İlinde Tonya Belediye Başkanlığı Tarafından Uygulanan "Büyükliman Bölgesinde Yeni Bir Gelir Kapısı Projesi" Kapsamında Fidanlar Toprakla Buluştu2017-2021 yıllarında DOKAP İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen ve Tonya Belediye Başkanlığı tarafından uygulanan "Büyükliman Bölgesinde Yeni Bir Gelir Kapısı Projesi" kapsamında 830 da 12.000 ceviz fidanı ve 21.500 Aronya fidanı 115 km teraslama yapılarak toprakla buluştu.
Rize İlinde “DOKAP Bölgesi Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi“ kapsamında Maviyemiş (Ligarpa) Fidan Dağıtım Töreni Gerçekleştirildi2015-2021 Yılı DOKAP İdaresi yatırım programları ile uygulanan ve devam eden “DOKAP Bölgesi Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi“ kapsamında Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile Rize ilinde Maviyemiş (Ligarpa) fidan dağıtımı gerçekleştirildi.
Giresun'un Dereli İlçesi Duroğlu Belde Belediyesi ile ''Aksu Havzası Turizm Alanı Sağlıklaştırma'' Projesinin Protokol İmza Töreni GerçekleştirildiGiresun ili 2021 Yılı Yatırım Programları kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Duroğlu Belediyesi ile ''Aksu Havzası Turizm Alanı Sağlıklaştırma'' projesinin protokolleri gerçekleştirildi.
Giresun İlinde DOKAP Bölge Kalkınma Programı (2021-2023) Tanıtım Toplantısı GerçekleştirildiDOKAP İdaresi Başkanlığı olarak Bölge Kalkınma Programları kapsamında (2021-2023) tanıtım toplantısı Giresun ilinde gerçekleştirildi. 2013-2020 yıllarında uygulanan ve devam eden projelerin temel amaçları, hedefleri ve bu doğrultuda tanımlanan sektörel operasyonel programlar ile 2021 yılı onaylanan projeler hakkında DOKAP İdaresi Başkanı Hakan GÜLTEKİN bilgilendirmeler yaptı. Giresun valiliğinde gerçekleşen toplantıya Vali Enver ÜNLÜ’ nün yanı sıra Giresun İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Muhammet ANGIN, Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul TOSUNOĞLU, Bulancak Kaymakamı Ali İkram TUNA, DOKAP Başkan Yardımları, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları ve ilgili Kamu Kurum ve Kuruluşları yetkilileri katıldı.
Giresun İlinde 2021 Yılı Yatırım Programımız Kapsamındaki Projelerin Protokol İmza Törenleri GerçekleştirildiGiresun ili 2021 Yılı Yatırım Programı kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile ''DOKAP Bölgesi Fındık Altı Yumurta Tavukçuluğu'', “Giresun Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi” ve ''Giresun Yavru Alabalık Üretimini Geliştirme'' projelerinin protokolleri gerçekleştirildi.Projelerin protokolleri Giresun Valisi Sn.Enver ÜNLÜ,DOKAP Başkanı Sn.Hakan GÜLTEKİN,Giresun İl Tarım ve Orman Müdürü Sn. Dr.Muhammet ANGIN tarafından imzalandı.
Gümüşhane İlinde DOKAP Bölge Kalkınma Programı (2021-2023) Tanıtım Toplantısı GerçekleştirildiDOKAP İdaresi Başkanlığı olarak Bölge Kalkınma Programları (2021-2023) tanıtım toplantısı Vali TAŞBİLEK Başkanlığında Gümüşhane ilinde gerçekleşti. 2013-2020 yıllarında uygulanan ve devam eden projelerin temel amaçları, hedefleri ve bu doğrultuda tanımlanan sektörel operasyonel programlar ile 2021 yılı DOKAP İdaresince onaylanan projeler hakkında DOKAP Başkanı Hakan GÜLTEKİN bilgilendirmeler yaptı.