Amasya İlinde 2021 Yılı Yatırım Programımız Kapsamındaki Projelerin Protokol İmza Törenleri Gerçekleştirildi

 

Amasya 2021 Yılı Yatırım Programımız kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Amasya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile ''Amasya İli Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi'', ''Sağlıklı Sütler Aydınlık Nesiller'' ve ''Yaylalar Aydınlansın Hayvancılık Canlansın'' projelerinin protokollerini gerçekleştirdik. Amasya Valisi Sn. Mustafa MASATLI, DOKAP Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN, Amasya İl Tarım ve Orman Müdürü Sn. Hayrullah GÖKTEKİN ile projelerin protokolleri imzaladı.

 

''Merzifon 100.Yıl Göleti Besleme Kanalı(Gavur Arkı) Yenilenmesi'', ''Merkez Kaleköy YAS Basınçlı Sulama Tesisi Yapım İşi '' ve ''Amasya Merkez Boğaköy Basınçlı Sulama Tesisi'' projelerinin protokollerini DOKAP BKİ Yatırım Programları kapsamında Amasya Valisi Sn. Mustafa MASATLI, DOKAP İdaresi Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn. Erdin ACAR tarafından imzalandı.

 

Amasya 2021 Yılı Yatırım Programımız kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ''Teknoloji ve İnovasyon Atölyesi “ projesinin protokolleri gerçekleştirildi. Proje protokollerini Amasya Valisi Sn. Mustafa MASATLI, DOKAP Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN, Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Ömer COŞKUN tarafından proje protokolleri imzaladı.

 

Eklenme : 02.06.2021
Diğer Haberler
Tokat İlinde DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen ''Bir Fidandan Bin Bağ Kuralım'' Projesinin Protokol İmza Töreni Gerçekleştirildi2021 Yılı Tokat ili Yatırım Programı kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Tokat Orta Karadeniz Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ile ''Bir Fidandan Bin Bağ Kuralım'' projesinin protokolleri gerçekleştirildi.
Tokat İlinde 2021 Yılı Yatırım Programımız Kapsamındaki Projelerin Protokol İmza Törenleri GerçekleştirildiTokat ili 2021 Yılı Yatırım Programı kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile ''Tokat İli Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi Projesi'', ''Tokat İli Çiğ Süt Toplama Altyapısının Geliştirilmesi Projesi', ''Takipli Kuzular Gelişen Nesiller Projesi'', ''Tokat İli Organik Arı Yetiştiriciliği Projesi '' ve ''Su Ürünleri İşletmelerinin Altyapısının İyileştirilmesi Takip ve Kontrolü'' projelerinin protokolleri gerçekleştirildi.
Çorum İlinde DOKAP Bölge Kalkınma Programı (2021-2023) Tanıtım Toplantısı GerçekleştirildiDoğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) olarak Bölge Kalkınma Programları (2021-2023) tanıtım toplantısı Çorum ilinde gerçekleştirildi. 2013-2020 yıllarında uygulanan ve devam eden projelerin stratejik çerçeveleri, temel amaçları, tematik hedefleri ve bu doğrultuda tanımlanan sektörel operasyonel programlarımız ile 2021 yılı onaylanan projelerimiz hakkında bilgilendirmeler DOKAP Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN tarafından yapıldı.
Çorum İlinde 2021 Yılı Yatırım Programımız Kapsamındaki Projelerin Protokol İmza Törenleri GerçekleştirildiÇorum ili 2021 Yılı Yatırım Programımız kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Çorum Doğa Koruma ve Milli Parklar 11. Bölge Müdürlüğü ile ''Budaközü Vadisinin Doğa Turizmine Kazandırılması'' projesinin protokolleri gerçekleştirildi.
Bayburt'un Demirözü İlçesinde ''Süt İşleme Tesisi“ Projesinin Protokol İmza Töreni GerçekleştirildiDOKAP İdaresi olarak 2021 yılı Yatırım Programı kapsamında Demirözü Belediyesi ile yürütülen ''Süt İşleme Tesisi“ projesi protokolleri Demirözü Belediye Başkanı Sn. Arslan GÜRER ile DOKAP İdaresi Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN tarafından imzalandı.
Bayburt İlinde 2021 Yılı Yatırım Programımız Kapsamındaki Projelerin Protokol İmza Törenleri GerçekleştirildiBayburt ili 2021 Yılı Yatırım Programımız kapsamında DOKAP İdaremiz tarafından desteklenen Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile ''Bayburt İli Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi'', ''Bayburt İli Mobil Koyun Banyoluğu'' ve ''Çadır Tipi Koyun Ağılı'' projelerinin protokolleri gerçekleştirildi. Projelerin protokolleri Bayburt Valisi Sn. Cüneyt EPCİM, DOKAP Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN, Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürü Sn. Selami ERSEN tarafından oluşturuldu.