“AMASYA, ÇORUM TARIM VE TARIMSAL SANAYİ ENVANTERİ VE STRATEJİSİ PROJESİ” STAJYER ALIM İLANI

       DOKAP Bölgesi’ne Mayıs 2020’de yeni eklenen Amasya ve Çorum illerine yönelik olarak tarımsal üretim ve tarımsal sanayinin mevcut durumunun ve potansiyelinin ortaya konularak, sahip olunan potansiyelin değerlendirilmesi için neler yapılması gerektiğinin tespit edilmesi ile mevcut kırsal kalkınma destekleme uygulamalarının analiz edilerek bu desteklerin etkinleştirilmesi için gerekli stratejilerin belirlenmesi amacıyla Başkanlığımız ve TÜBİTAK_TÜSSİDE( Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü) işbirliğinde “Amasya, Çorum Tarım ve Tarımsal Sanayi Envanteri ve Stratejisi Projesi” uygulamaya konulmuştur. 

       Stajyer STAR Araştırmacı Burs Programı  kapsamında Başkanlığımız ve  TÜBİTAK TÜSSİDE tarafından uygulanması planlanan Projede görev alacak lisans öğrencileri  aylık burs ile desteklenecektir.

      Programa başvurmak isteyen lisans öğrencileri DOKAP BKİ tarafından desteklenen Amasya, Çorum Tarım ve Tarımsal Sanayi Envanteri ve Stratejisi Projesine  star@tubitak.gov.tr adresinden ulaşabilecektir. Stajyer STAR Araştırmacı Burs Programı  kapsamında görev almak isteyen öğrenciler baris.carikci@tubitak.gov.tr adresine mail atabilirler.

      Projeden kabul alan öğrenciler Başvuru Belgeleri sekmesinde yer alan "TÜBİTAK Merkez ve Enstitülerinde yürütülen veya TÜBİTAK tarafından desteklenen bir araştırma projesinde görev alacağını gösterir belgeyi” proje yürütücüsüne imzalatmalıdır.

     

Eklenme : 24.11.2020
Diğer Haberler
Ordu Valiliğinden Başkanlığımıza ZiyaretOrdu Valiliğinden Başkanlığımıza Ziyaret
DOKAP İdaresinden Manda Yetiştiricilerine Destek DOKAP İdaresinden Manda Yetiştiricilerine Destek
'Dereli Hayvan Pazarı Projesi' Protokolü İmzalandı'Dereli Hayvan Pazarı Projesi' Protokolü İmzalandı
''ÜRETEN KADINLAR PROJESİ'' KAPSAMINDA ORGANİK TARIM ÜRÜNLERİ SATIŞ MAGAZASI AÇILDIÜRETEN KADINLAR PROJESİ KAPSAMINDA ORGANİK TARIM ÜRÜNLERİ SATIŞ MAGAZASI AÇILDI
Giresun Valiliğinden Başkanlığımıza ZiyaretGiresun Valisinden Başkanlığımıza Ziyaret
Giresun Valiliğine ZiyaretGiresun Valiliğine Ziyaret